Üye Giriş

Van-Merkez Erzincan-Merkez İstikametinde Otostop Çeken Üye Otostopçu
Seyahat Detayı

Çıkış
İl : Van
İlçe : Merkez
Semt : Van
Sokak :
Tarih : 2019-07-18
Saat : 0:0
Varış
İl : Erzincan
İlçe: Merkez
Semt : Erzincan
Sokak :
Tarih :
Saat :
Seyahat ayrıntıları: Harita muhendisiyim , nisanlim erzincanda oturdugu icin otobus ile gitmek istemiyorum ve birlikte gidecegim yol arkadasi ile muhabbet ederek gitmek istiyorum ki konusa konusa yolda biter .
Ortakaraba'dan Güvenliğiniz İçin Uyarılar
İnternet ortamı yaşadığınız şehirden çok daha büyük bir toplumdur, dolayısı ile sanal ortamda tanışacağınız kişiler için gerekli ve basit koruyucu önlemleri almanızı tavsiye ederiz. Yol arkadaşlarınız hakkında detaylı, gerçek bilgiler edininiz: telefon, e-mail, adres varsa iş yeri referansları ile araç plakası gibi... Bu bilgileri kontrol ediniz: e-mail cevaplaması, telefon kontrolü, araç plaka sorgusu ( site üzerinden mümkündür)...

Sitemiz, teknolojik ortamın ve yasal çerçevelerin müsaade ettiği tüm filtreleme, e-mail takip, bilgi sorgulama ve stoklamaları sağlar. Siz kullanıcıların iletebileceği tüm şikâyet, ikaz ve önerileri de dikkate alarak size en güvenli ortamı sağlamak için çaba sarf etmekle birlikte, doğabilecek her türlü kaza, anlaşmazlık ve bu gibi diğer olaylarda hiçbir mesuliyet kabul etmez.