Üye Giriş

İzmir-Sinanpaşa Tekirdağ-Çubuk İstikametinde Otostop Çeken Üye Otostopçu
Seyahat Detayı

Çıkış
İl : İzmir
İlçe : Sinanpaşa
Semt : Çandarlı
Sokak :
Tarih : 2018-09-13
Saat : 10:30
Varış
İl : Tekirdağ
İlçe: Çubuk
Semt : Merkez
Sokak : Esentepe Mahallesi Adnandoğu Caddesi
Tarih :
Saat :
Seyahat ayrıntıları: İzmir Çandarlıdan Tekirdağ Çorluya gitmesi gereken bir kedim var. İneceği yerden karşılanıcak ve çorlunun herhangi bir yerinden karşılanabilir. Kendisi çok uysal ve sakin bir kedidir. Zorluk çıkartmayacaktır aksi taktirde kendisi sokakta kalıcak. Lütfen kabul edin.
Ortakaraba'dan Güvenliğiniz İçin Uyarılar
İnternet ortamı yaşadığınız şehirden çok daha büyük bir toplumdur, dolayısı ile sanal ortamda tanışacağınız kişiler için gerekli ve basit koruyucu önlemleri almanızı tavsiye ederiz. Yol arkadaşlarınız hakkında detaylı, gerçek bilgiler edininiz: telefon, e-mail, adres varsa iş yeri referansları ile araç plakası gibi... Bu bilgileri kontrol ediniz: e-mail cevaplaması, telefon kontrolü, araç plaka sorgusu ( site üzerinden mümkündür)...

Sitemiz, teknolojik ortamın ve yasal çerçevelerin müsaade ettiği tüm filtreleme, e-mail takip, bilgi sorgulama ve stoklamaları sağlar. Siz kullanıcıların iletebileceği tüm şikâyet, ikaz ve önerileri de dikkate alarak size en güvenli ortamı sağlamak için çaba sarf etmekle birlikte, doğabilecek her türlü kaza, anlaşmazlık ve bu gibi diğer olaylarda hiçbir mesuliyet kabul etmez.