Üye Giriş

İstanbul-Tuzla İstanbul-Maltepe İstikametinde Otostop Çeken Üye Otostopçu
Seyahat Detayı

Çıkış
İl : İstanbul
İlçe : Tuzla
Semt : İstasyon
Sokak :
Tarih : 2017-12-06
Saat : 09:20
Varış
İl : İstanbul
İlçe: Maltepe
Semt : Merkez
Sokak : maltepe üniversite hastanesi
Tarih :
Saat :
Seyahat ayrıntıları: Yaşlı annemi konforlu ve güvenli şekilde hastaneye ulaştırmak istiyorum.Saat 11de hastanede olmam gerek.Dolayısıyla hareket saatim esnek. Sürücünün saatine uyabilirim.Mümkünse dönüş için de araç ihtiyacım var.
Ortakaraba'dan Güvenliğiniz İçin Uyarılar
İnternet ortamı yaşadığınız şehirden çok daha büyük bir toplumdur, dolayısı ile sanal ortamda tanışacağınız kişiler için gerekli ve basit koruyucu önlemleri almanızı tavsiye ederiz. Yol arkadaşlarınız hakkında detaylı, gerçek bilgiler edininiz: telefon, e-mail, adres varsa iş yeri referansları ile araç plakası gibi... Bu bilgileri kontrol ediniz: e-mail cevaplaması, telefon kontrolü, araç plaka sorgusu ( site üzerinden mümkündür)...

Sitemiz, teknolojik ortamın ve yasal çerçevelerin müsaade ettiği tüm filtreleme, e-mail takip, bilgi sorgulama ve stoklamaları sağlar. Siz kullanıcıların iletebileceği tüm şikâyet, ikaz ve önerileri de dikkate alarak size en güvenli ortamı sağlamak için çaba sarf etmekle birlikte, doğabilecek her türlü kaza, anlaşmazlık ve bu gibi diğer olaylarda hiçbir mesuliyet kabul etmez.