Üye Giriş

İstanbul-Pendik Antalya-Merkez İstikametinde Giden Araç Sürücü
Seyahat Detayı

Çıkış
İl : İstanbul
İlçe : Pendik
Semt : Veli Baba
Sokak : şefkatli sokak no:4 d:4
Tarih : 2018-06-06
Saat : 21:01
Varış
İl : Antalya
İlçe: Merkez
Semt : Muratpaşa
Sokak : 562.sok.
Tarih : 2018-06-08
Saat :
Seyahat ayrıntıları: Merhaba;26 yaşındayım.İstanbul pendik'te yaşıyorum ve amasyalı'yım.Yaklaşık 12 yıldır araç kullanıyorum.Antalyaya sürekli gidip geliyorum.Havayolu şirketlerinin bilet fiyatlarını bu aralar çok absürt derecede yüksek bulduğum için kendi aracımla gitmeye karar verdim.Dilediğiniz gibi mola verme garantisi veriyorum.Hatta semaverde çay bile yapabiliriz :) Ortakarabayı amacına uygun kullanan kişilerle rast gelmeyi diliyorum herkes için.Bol Şanslar.
Kaç Kişi Alabilir: 4
Yaklaşık Uzaklık: 670 Km
Yaklaşık Süre: 9 Saat


Ortakaraba'dan Güvenliğiniz İçin Uyarılar
İnternet ortamı yaşadığınız şehirden çok daha büyük bir toplumdur, dolayısı ile sanal ortamda tanışacağınız kişiler için gerekli ve basit koruyucu önlemleri almanızı tavsiye ederiz. Yol arkadaşlarınız hakkında detaylı, gerçek bilgiler edininiz: telefon, e-mail, adres varsa iş yeri referansları ile araç plakası gibi... Bu bilgileri kontrol ediniz: e-mail cevaplaması, telefon kontrolü, araç plaka sorgusu ( site üzerinden mümkündür)...

Sitemiz, teknolojik ortamın ve yasal çerçevelerin müsaade ettiği tüm filtreleme, e-mail takip, bilgi sorgulama ve stoklamaları sağlar. Siz kullanıcıların iletebileceği tüm şikâyet, ikaz ve önerileri de dikkate alarak size en güvenli ortamı sağlamak için çaba sarf etmekle birlikte, doğabilecek her türlü kaza, anlaşmazlık ve bu gibi diğer olaylarda hiçbir mesuliyet kabul etmez.