Üye Giriş

İstanbul-Avcılar Konya-Merkez Üniversiteye Giden Otostopçu Otostopçu
Seyahat Detayı

Universite: İstanbul Üniversitesi
Kampüs: Avcılar
Çıkış
İl : İstanbul
İlçe : Avcılar
Semt : Üniversite
Sokak :
Tarih : 2017-11-15
Saat : 14:0
Varış
İl : Konya
İlçe: Merkez
Semt : Merkez
Sokak :
Tarih :
Saat :
Seyahat ayrıntıları: Konyaya ailemi ziyaret için gidiyorum. sigara kullanmıyorum ve içeni sorun etmem , konuşkanımdır , pek mola ihtiyacı hissetmem , kısacası uyum sağlarım . araba kullanabilirim ehliyetim var. öğrenci olduğum için ücret talep etmezseniz çok sevinirim.
Ortakaraba'dan Güvenliğiniz İçin Uyarılar
İnternet ortamı yaşadığınız şehirden çok daha büyük bir toplumdur, dolayısı ile sanal ortamda tanışacağınız kişiler için gerekli ve basit koruyucu önlemleri almanızı tavsiye ederiz. Yol arkadaşlarınız hakkında detaylı, gerçek bilgiler edininiz: telefon, e-mail, adres varsa iş yeri referansları ile araç plakası gibi... Bu bilgileri kontrol ediniz: e-mail cevaplaması, telefon kontrolü, araç plaka sorgusu ( site üzerinden mümkündür)...

Sitemiz, teknolojik ortamın ve yasal çerçevelerin müsaade ettiği tüm filtreleme, e-mail takip, bilgi sorgulama ve stoklamaları sağlar. Siz kullanıcıların iletebileceği tüm şikâyet, ikaz ve önerileri de dikkate alarak size en güvenli ortamı sağlamak için çaba sarf etmekle birlikte, doğabilecek her türlü kaza, anlaşmazlık ve bu gibi diğer olaylarda hiçbir mesuliyet kabul etmez.