Üye Giriş

Ankara-Keçiören Ankara-Çankaya İstikametinde Giden Araç Sürücü
Seyahat Detayı

Çıkış
İl : Ankara
İlçe : Keçiören
Semt : Pursaklar
Sokak : uysal cad.
Tarih : 2017-12-26
Saat : 07:10
Varış
İl : Ankara
İlçe: Çankaya
Semt : Mustafa Kemal Mah.
Sokak : söğütözü platin tower
Tarih : 2017-12-27
Saat :
Seyahat ayrıntıları: Pursaklar - cevreyolu- anadolu bulvari - söğütözü güzergahindan platin tower is merkezine varmaktayim. ( chp genel merkezi, akp genel merkezi, SB ilaç ve tıbbi cihaz kurumu, ekonomi bakanligi, medicana hastanesi, noterler birliği, tobb ve MTA gibi çevredeki başlıca işyerlerine yakındir)
Kaç Kişi Alabilir: 3
Yaklaşık Uzaklık: 25 Km
Yaklaşık Süre: 0 Saat


Ortakaraba'dan Güvenliğiniz İçin Uyarılar
İnternet ortamı yaşadığınız şehirden çok daha büyük bir toplumdur, dolayısı ile sanal ortamda tanışacağınız kişiler için gerekli ve basit koruyucu önlemleri almanızı tavsiye ederiz. Yol arkadaşlarınız hakkında detaylı, gerçek bilgiler edininiz: telefon, e-mail, adres varsa iş yeri referansları ile araç plakası gibi... Bu bilgileri kontrol ediniz: e-mail cevaplaması, telefon kontrolü, araç plaka sorgusu ( site üzerinden mümkündür)...

Sitemiz, teknolojik ortamın ve yasal çerçevelerin müsaade ettiği tüm filtreleme, e-mail takip, bilgi sorgulama ve stoklamaları sağlar. Siz kullanıcıların iletebileceği tüm şikâyet, ikaz ve önerileri de dikkate alarak size en güvenli ortamı sağlamak için çaba sarf etmekle birlikte, doğabilecek her türlü kaza, anlaşmazlık ve bu gibi diğer olaylarda hiçbir mesuliyet kabul etmez.