Üye Giriş

Ankara-Feke Ankara-Çankaya İstikametinde Giden Araç Sürücü
Seyahat Detayı

Çıkış
İl : Ankara
İlçe : Feke
Semt : Pursaklar
Sokak :
Tarih : 2019-01-17
Saat : 07:50
Varış
İl : Ankara
İlçe: Çankaya
Semt : Turan Güneş Bulv.
Sokak :
Tarih : 2019-01-18
Saat :
Seyahat ayrıntıları: Saray/Pursaklar dan sabah saat 8 de yola çıkıyorum, Pursaklar, Çevre Yolu, Ikea, Mamak Köprüden Turan Güneş e gidiyorum. birlikte gidip gelmek isteyen arkadaşlar arasınlar lütfen. Duruma göre hasköy güneşevler siteler samsun yolu istikameti de kullanılır.
Kaç Kişi Alabilir: 3
Yaklaşık Uzaklık: 46 Km
Yaklaşık Süre: 1 Saat


Ortakaraba'dan Güvenliğiniz İçin Uyarılar
İnternet ortamı yaşadığınız şehirden çok daha büyük bir toplumdur, dolayısı ile sanal ortamda tanışacağınız kişiler için gerekli ve basit koruyucu önlemleri almanızı tavsiye ederiz. Yol arkadaşlarınız hakkında detaylı, gerçek bilgiler edininiz: telefon, e-mail, adres varsa iş yeri referansları ile araç plakası gibi... Bu bilgileri kontrol ediniz: e-mail cevaplaması, telefon kontrolü, araç plaka sorgusu ( site üzerinden mümkündür)...

Sitemiz, teknolojik ortamın ve yasal çerçevelerin müsaade ettiği tüm filtreleme, e-mail takip, bilgi sorgulama ve stoklamaları sağlar. Siz kullanıcıların iletebileceği tüm şikâyet, ikaz ve önerileri de dikkate alarak size en güvenli ortamı sağlamak için çaba sarf etmekle birlikte, doğabilecek her türlü kaza, anlaşmazlık ve bu gibi diğer olaylarda hiçbir mesuliyet kabul etmez.