Üye Giriş

Ankara-Feke Ankara-Çankaya İstikametinde Giden Araç Sürücü
Seyahat Detayı

Çıkış
İl : Ankara
İlçe : Feke
Semt : Etlik
Sokak : Yükseltepe
Tarih : 2017-12-07
Saat : 07:10
Varış
İl : Ankara
İlçe: Çankaya
Semt : Bahçelievler
Sokak : Milli kutuphane
Tarih :
Saat :
Seyahat ayrıntıları: Ayvali sancaktepe den milli kutuphaneye gidiyorum. Yolcuyu yine yukseltepe ayvali etlik civarindan alabilirim. Gidis istikametide ulus sihhiye necatibeyden bahceli milli kutuphane. Yol ucreti 3 tl dir.
Kaç Kişi Alabilir: 2
Yaklaşık Uzaklık: 14 Km
Yaklaşık Süre: 1 Saat


Ortakaraba'dan Güvenliğiniz İçin Uyarılar
İnternet ortamı yaşadığınız şehirden çok daha büyük bir toplumdur, dolayısı ile sanal ortamda tanışacağınız kişiler için gerekli ve basit koruyucu önlemleri almanızı tavsiye ederiz. Yol arkadaşlarınız hakkında detaylı, gerçek bilgiler edininiz: telefon, e-mail, adres varsa iş yeri referansları ile araç plakası gibi... Bu bilgileri kontrol ediniz: e-mail cevaplaması, telefon kontrolü, araç plaka sorgusu ( site üzerinden mümkündür)...

Sitemiz, teknolojik ortamın ve yasal çerçevelerin müsaade ettiği tüm filtreleme, e-mail takip, bilgi sorgulama ve stoklamaları sağlar. Siz kullanıcıların iletebileceği tüm şikâyet, ikaz ve önerileri de dikkate alarak size en güvenli ortamı sağlamak için çaba sarf etmekle birlikte, doğabilecek her türlü kaza, anlaşmazlık ve bu gibi diğer olaylarda hiçbir mesuliyet kabul etmez.