Üye Giriş

  Tüm etkinliklerden haberdar olup beraber yolculuk edebileceksiniz.
Etkinlikleri Neden Kaçırasınız ??
Ülkemizde düzenlenen festivaller, konserler, tiyatrolar, özel gösteriler yurdumuzun her köşesinden katılımcı almaktadır. Ne yazık ki bu katılımcılar kendi bölgelerinde yada güzergahları üstünde aynı yere gitmek isteyen fakat bunun için ayrı ayrı araç kullanan insanları bulamamakta ve ayrı araç kullanarak hem doğaya zarar vermekte hemde ciddi maddi kayıba uğramaktadır.

Artık ortakaraba.com üzerinden hem bu kişilerle tanışıp ortakaraba vasıtası ile daha rahat, daha çevreci, daha ekonomik şekilde yolculuğunuzu yapacaksınız hem de artık birçok etkinlikten sitemizin bu bölümü sayesinde haberdar olacaksınız.
Ücretsiz üye olun sizde bize katılın.

Tranceworld Turkey - Bjk Cola Turka Arena


31 Temmuz 2009 Cuma - 02 Ağustos 2009 Pazar arası her gün 21:00

2009 yılının en büyük sürprizi Eventplus'tan geliyor…Dünyanın en sevilen, en beğenilen, en takip edilen, birbirinden başarılı ve ünlü Trance DJ ve Prodüktörleri, Türkiye'de ilk defa mükemmel bir organizasyonla Elektronik müzik tutkunlarıyla buluşuyor. Tranceworld Turkey 2009, Türkiye'de uzun yıllardır kurulan hayalleri gerçekleştirmek, tüm ‘keşke'lere yanıt vermek ve Türkiye'deki Elektronik müzik tutkunlarına unutulmaz, müzik dolu geceler yaşatmak adına, profesyonel organizasyon anlayışıyla Tırmata Beach Kilyos 'da düzenleniyor.